Návštěvní kniha


Lucy
05. 04. 2009, 23:17

Děkuji všem za pomoc Turkovu, je to pěkné, že v dnešní době se najdou i tací, co dobrovolně pomůžou dobré věci, hlavně tak nádherné přírodě.


Kateřina Skalíková, skalikova@zaopavu.cz
05. 04. 2009, 21:10

Ahoj, zdravím všechny příznivce turkovského lesa! Akce úklidu se vydařila, stejně jako počasí. Bylo to pro nás příjemné pracovní dopoledne, práce šla od ruky a úsměvy nikdo nešetřil. Jen bych doplnila, že se účastnili lidé nejen z Prahy, Brna a Liberce, ale také my - z Opavy! :-) Držím palce při záchraně tohoto neuvěřitelného místa uprostřed statisícového města a doufám, že za rok už nebude skoro co uklízet.


Janka, jana.brychtova@gmail.com
05. 04. 2009, 20:18

Ahoj ahoj :) Vydařené fotografie z letošního úklidu :)! Byl tak krásný slunečný den a my neměly fotoaparáta, takže jsme bez obrázků :( Nebude někde kompletní fotodokumentace?
Děkujeme za hezky strávený den a těšíme se na další podobné akce ať v Turkově či jinde na brzkou shledanou.


Zdeněk
02. 04. 2009, 07:53

Dobrý den,

jsem rád, že vznikly tyto stránky. Ale je škoda, že tady chybí informace o historii a těch ptácích. A byla by pěkná i nějaká mapka. Díval jsem se sem i před týdnem a pořád jsou nějaká pole prázdná :(.


Karolína, senova.karolina@centrum.cz
31. 03. 2009, 21:24

ahoj, cetla jsem letacek o Turkove na Svinovskych mostech a urcite prijdu pomoct.rekla jsem i par kamaradum a taky prijdou.snad bude to slunicko.jen mam takovy dotaz nikdy jsme se tohoto jeste nezucastnila a chci se zeptat jak dlouho to asi tak trva?kdyztak mi muzete napsat na e-mail: senova.karolina@centrum.cz.dekuji a teim se

Novinky

03. 03. 2010 | Dokumentární film: Turkov - mokřad uprostřed velkoměsta
Nový dokument o PP Turkov Zásluhou úsilí neformálního sdružení kolem Jana Mecha byl natočen dokumentární film... více